آخرین فرصت دریافت کارت کنکور ۹۶

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون سراسری سال ۹۶ در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری گفت: فردا آخرین فرصت دریافت کارت شرکت در آزمون سراسری است.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهارکرد: آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۶ در صبح و بعدازظهر پنج­شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶۶ برگزار می‌شود و داوطلبان تا چهارشنبه ۱۴ تیر فرصت دارند پرینت کارت آزمون خود را دریافت کنند.

وی افزود: از تعداد بیش از ۹۳۰ هزار داوطلب کنکور سراسری ۹۶ تا صبح امروز سه شنبه تعداد ۶۵۰ هزار و ۱۳۵ داوطلب معادل ۶۹٫۸۹ درصد افراد پرینت کارت خود را از سایت سازمان سنجش دریافت کردند.

مشاور عالی سازمان گفت: داوطلبان تا چهارشنبه ۱۴ تیر فرصت دارند به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری (۱۶ رقمی) و نام خانوادگی و کدملی و سریال شماره شناسنامه نسبت به دریافت کارت پرینت در آزمون اقدام کنند.

توکلی گفت: برای شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ تعداد ۹۳۰ هزار و ۲۰۸ داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵۴۸ هزار و ۴۳۴ نفر زن و ۳۸۱ هزار و ۷۷۴ نفر مرد هستند. به عبارت دیگر ۵۸٫۹۶ درصد زن و ۴۱٫۰۴ درصد مرد هستند و با توجه به آمار علاقمندی داوطلبان در گروه های آزمایشی و آمار نهایی داوطلبان، تعداد یک میلیون و ۹۳ هزار و ۷۱۷ کارت برای داوطلبان صادر شده که از این میان، تعداد ۶۵۷ هزار و ۸۸۳ کارت برای خواهران و ۴۳۵ هزار و ۸۳۴ کارت برای برادران صادر شده است و آزمون سراسری سال ۹۶ با این آمار برگزار می‌شود.

منبع:تسنیم

برچسب‌ها:
  • نویسنده
    mersadkazemi
  • تعداد بازدید
    6 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه